Медовий місяць стає ще кращим…

17/10/2016

Кінець цього року став по-справжньому ключовим для нас. Ми не стоїмо на місці, постійно працюємо над сервісом та асортиментом, і кожного разу намагаємося стати хоча б трошки краще, ніж учора.

Саме тому ми прийняли рішення повністю модернізувати сайт і розробити новий дизайн зручний для вас. Відтепер вибір весільної сукні та всього необхідного для вашого незабутнього свята стане ще приємнішим. Полегшена навігація, стильний візуальний ряд, онлайн підтримка та багато інших функцій вже на нашому новому сайті. Заходьте та діліться своїми враженнями. Будемо раді кожному вашому відгуку.

Але на цьому наші новини не закінчуються. Ми з глибокою шаною і любов'ю ставимося до кожної з вас. І ми не з чуток знаємо, як важливо знайти саме ту сукню. Після довгих пошуків та ретельного відбору брендів, ми з радістю представляємо вам дві нові марки весільних суконь неперевершеної якості та витонченого стилю.

Love story - український бренд елегантних суконь для дівчат з будь-якими формами та побажаннями. Філософія компанії "для тих, хто бачить різницю" близька нам за духом і ми щасливі розділити з вами красу кожного сукні.

Lanesta - відомий бренд зі світовим ім'ям. Наслідування останнім тенденціям, використання тільки найкращих тканин та моделей - не залишає іншого вибору, як просто закохатися у весільні сукні цієї марки з першого погляду.

Друзі, ми впевнені, що такі зміни - це тільки початок нашого перетворення. Ми стаэмо  кращими для вас, вашого комфорту та цієї прекрасної події в житті - вашого весілля.


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.