Навіщо потрібні свідки на весіллі?

21/08/2018

Навіщо потрібні свідки на весіллі?

І так, ви щаслива пара яка прийняла рішення поєднувати себе узами шлюбу. В першу чергу, поспішаємо привітати Вас з цією знаменною подією!

Якщо Ви все ще не вибрали весільну сукню для прекрасної нареченої, або весільний костюм нареченого, запрошуємо відвідати наш весільний салон у Вінниці. У нас ви точно знайдете саме те, що вже давно шукайте!

Давайте з вами сьогодні поговоримо про те, для чого потрібні свідки на весіллі і в чому полягає їх роль в проведенні урочистості. Якщо ви зараз подумали про те, що свідки, в першу чергу, потрібні для підписання реєстрації про шлюб, то це не зовсім так. Вірніше, абсолютно не так. Справа в тому, що підпис свідків давно вже не має юридичної сили і є лише якимось «ритуалом», дотриманням традицій, які пройшли багаторічну перевірку на міцність.

А якщо так, то що ж тоді повинні робити свідки? Насправді, є маса функцій, які вони виконують. Втім, давайте поговоримо про це в наступному абзаці.

Нам свідки потрібні, нам свідки важливі!

Як ми вже говорили, без свідків будь-яке весілля може стати досить великий тягарем для молодят. Є чимало нюансів і проблем, які вирішують саме свідки. Без їх допомоги наречений і наречена просто б не впоралися з колосальною напругою, неминуче виникає на будь-який свадьбе. Так, весілля - це не тільки посмішки, вітання та море позитиву, але ще і важка робота, що вимагає чималої підготовки. На щастя, свідки можуть стати для вас саме тієї паличкою виручалочкою, яка допоможе вам впоратися з настільки нелегкою ношею.

По-перше, свідки на весіллі трохи «відтягують» на себе увагу гостей від молодої пари. Психологи давно довели, що молодята відчувають досить сильний психологічний тиск в тому випадку, якщо вся увага зосереджено саме на них.

По-друге, свідки є «сірими кардиналами» святкування. Може здатися, що вони лише посміхаються і вітають гостей. Це далеко не так. В їх руках можуть перебувати багато деталей весілля, вони уважно стежать за ходом свята і коригують якісь непотрібні непорозуміння і першими беруть участь у всіляких конкурсах.

Нарешті, свідки на весіллі - це добрі «завгоспи», уважно стежать за тим, щоб наречений з нареченою нічого не забули. Під час підготовки до весілля панує неймовірний сумбур, і лише людина з холодною головою повинен стежити за тим, щоб в ЗАГС обов'язково взяли обручки та ​​паспорти, щоб машина з весільного кортежу вчасно під'їхала і багато-багато іншого.

Свідки зобов'язані не забувати про те, що весілля для них - можливість звалити на себе обов'язки і тим самим дати можливість молодятам просто насолоджуватися настільки пам'ятним і радісною подією!


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.