Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?

15/12/2017

Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?

Якщо ви збираєтеся на новорічний корпоратив, то перед тим як визначитися з вбранням, вам треба точно з'ясувати всю його майбутню програму. Тут мається на увазі все, від місця проведення до розважальної частини.

Якщо корпоратив буде проходити в офісі, надягати вечірнє плаття не обов'язково. Тут можна обійтися в міру ошатною коктейльною сукнею. Таким чином, ви будете виглядати чудово, та не ризикуєте мати чудернацький вигляд на тлі інших колег.

Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?

Якщо ж корпоратив буде проходити в ресторані, це вже зовсім інша розмова. У ресторан можна надягти вже довге вечірнє плаття. Але, тут теж, рекомендуємо вам бути стриманою у виборі вбрання. Помпезність, це ось як раз те, що зовсім не буде до місця на новорічному корпоративі.

Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?


Чому так, запитаєте ви? Вся справа в тому, що нехай навіть це і корпоратив, позаштатна вечірка, вона все одно, в тій чи іншій мірі, несе відлуння офісу, корпоративної культури. Все одно, стиль одягу повинен бути стриманим. Так, не офіційним, але стриманим.

Мобільність

Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?

Якщо на святкуванні має місце розважальна програма, до неї теж треба бути готовою. Обрана вами сукня, повинна давати вам повну свободу дій, та не сковувати ваші рухи. Ви ж хочете бути активним учасником подій, що відбуваються, а не сидіти на своєму стільці в ролі стороннього спостерігача?

Що категорично не можна вдягати на корпоратив?

В силу всього що вже було перераховано, ми вам рекомендуємо утриматися від надто коротких суконь. Вони можуть виглядати вульгарно. По-перше, ви прийшли не на дискотеку. По-друге, можливо, вам вже не 18 років...

Не рекомендуються також і дуже блискучі наряди. Наприклад, сильно розшиті бісером. Запам'ятайте, на новорічному корпоративі вже буде ялинка! Дві ялинки, це вже конкуренція...

Зайва "відкритість" наряду, теж не буде виглядати в корпоративному суспільстві на своєму місці. Варто залишити без уваги супер декольтовані сукні, сукні з "голою" спиною, якщо, звичайно у фас формат заходу не вечірка в стилі “Оскар”.

Милі дами, навіть якщо ви володарка фігури, та й загальної зовнішності топ-моделі, на корпоративній вечірці, буде недоречно це все демонструвати колегам і керівництву. Знаєте, іноді краще трохи недотягнути, ніж переграти.

Тематичні вечірки

Новорічний корпоратив, яке вбрання буде доречним?

Хочеться окремим пунктом винести тематичні вечірки. Якщо вас заздалегідь сповістили про те, що вечірка буде проводиться в якійсь певній тематиці, ось тут можна вже включити фантазію і бути трохи вільніше у виборі свого вбрання. Найголовніше, якщо вечірка буде костюмованої, щоб ваш костюм чітко дотримувався її тематики. Це може бути будь-яка бальна сукня, хоч костюм відьмочки. Або як в дитячому садку, хлопчики - зайчики, дівчинки - сніжинки. Головне, що все на своєму місці!

 

Веселого нового року!


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.