Передвесільний дівич-вечір

08/05/2018

Передвесільний дівич-вечір

Однією з найвеселіших і прекрасних передвесільних традицій, яка існує не тільки у нас в Україні, але і у всьому світі, по праву вважається дівич-вечір. Це традиція, при якій наречена збирає своїх найближчих подруг і проводить “ритуал” прощання з незаміжнім життям. Така традиція дуже давня, ритуал проводився виключно в будинку нареченої і мав сакральний, глибокий сенс прощання дівчини зі своїми подружками і вільним життям. Як правило, сценарій такого ритуалу був вельми одноманітний. Дівчата збиралися всі разом, співали різноманітні пісні, готували солодощі та пиріжки, омивали своє тіло в лазні, і за традицією наречена повинна була обов'язково наплакатися, щоб в сімейному житті не було сліз.

Передвесільний дівич-вечір

В сучасний час будь-яка дівчина може провести цей прекрасний день так, як захоче душа і дозволить фантазія. Прийнято починати підготовку до святкування коли всі інші весільні клопоти вже позаду. Ресторан замовлений, запрошення гостям розіслані, весільну сукню куплено. Єдине, що ми б вам все-таки не рекомендували робити, це організовувати це гуляння напередодні самого весілля. Самі подумайте, після яскравого гуляння, на наступний день ви можете мати не зовсім свіжий зовнішній вигляд …

 

 

Передвесільний дівич-вечір

На це свято, як правило, дівчата запрошують своїх подруг, разом обирають місце і тематику проведення дівич-вечора. Тематики можуть бути абсолютно різні, наприклад, зустрітися всім в караоке і до пізнього вечора співати пісні і веселитися. Також популярні піжамні вечірки, коли дівчата одягають яскраві барвисті плюшеві піжами і поводяться як маленькі. Ще один варіант дівич-вечора це морська вечірка, її зазвичай проводять на круїзних суднах, знявши велику каюту, а всі подружки і наречена одягнені як морячки. Також можна влаштувати вечірку в стилі краси. Вечір безперервно робити один одному манікюр різні зачіски і косметичні маски.

Передвесільний дівич-вечір

Як правило, наречена повинна обов'язково одягнути фату, подружка можна теж зробити тематичні костюми і фату тільки іншого кольору. Подружкам нареченої, винуватиця вечірки може вручити прекрасні браслети в знак обраності, і "свити" нареченої, які потім вони повинні будуть надягти на весілля.

Передвесільний дівич-вечір

Якщо наречена вирішить відзначати цей день вдома, то можна підготувати різні страви, солодощі, канапе. Також можна красиво прикрасити хату і кімнату, запросити фотографа, щоб запам'ятати цей прекрасний і веселий день. Також на дівич-вечір прийнято дарувати різні символічні подарунки, жартівливі або пікантні, які можуть стати в нагоді в сімейному житті. Деякі дівчата (зазвичай це буває в якості подарунка і наречена, цілком ймовірно, навіть не здогадуватися про це) запрошують на свято танцівника. Ну, ви зрозуміли про кого ми ...)))

Передвесільний дівич-вечір

Загалом, тематика вечірки залежить тільки від Вас і від Вашої фантазії, бажань. Пам'ятайте це Ваш день і Ваше свято проведіть його так, щоб залишилися приємні спогади

 


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.