Пишні весільні сукні для справжніх принцес

06/03/2018

Пишні весільні сукні для справжніх принцес

Всі ми дивилися мультики диснеївських принцес, які завжди виглядали чарівно. Кожна з них мала гарну  пишну  сукню , в якому блищала на балу. Так і наші наречені, хочуть на своєму торжестві бути чарівною принцесою.
В наш час, з усього асортименту нарядів з багатошарової спідницею просто неможливо вибрати краще. Адже кожний  дизайнерський  виріб не залишається без уваги публіки. Досить таки часто модельєри грають на яскравих контрастах, роблячи одну частину сукні скромною і стриманою, а ось другу половину, часто це спідниці, виділяють всілякими аксесуарами.

Пишні сукні з мереживом

Пишні весільні сукні для справжніх принцесПишні весільні сукні для справжніх принцес
Найбільшу популярність набрали сукні оздоблені мереживом. Ажурний верх і гладка спідниця - новий хіт майбутнього сезону. Витончений матеріал ніжно підкреслює витонченість плечей і грудей дівчини. А стильний пасок на талії, який точно не буде зайвим, підкреслить ще й відмінну фігуру нареченої.

Пишні сукні зі шлейфом

Пишні весільні сукні для справжніх принцесПишні весільні сукні для справжніх принцес
Якщо ж ви все-таки вирішили відчути себе не просто принцесою, а справжньою королевою, то весільну сукню з довгим шлейфом - ідеальний варіант. Вбрання надасть незабутнє враження і піднесе вашу індивідуальність. Буде доречно, прикрасити шлейф вишивкою, камінням або перлами, що вже точно не залишиться непоміченим.

Пишна сукня без рукавів

Пишні весільні сукні для справжніх принцесПишні весільні сукні для справжніх принцес

Для літнього сезону актуальним буде вибір крою з відкритими плечима. Багато дизайнерів роблять акцент на таких виробах, пропонуючи в комплекті довгі рукавички або прозору накидку. Відкриті ключиці, повністю відображають жіночність і ніжність нареченої. Вибирають сукню такого фасону дівчата, які не соромляться показати свою красу і грацію.

А втім, вибираючи весільну сукню з багатошарової спідницею, дівчата вже підносять себе нареченому і гостям в образі прекрасної принцеси.


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.