Романтичне весілля в день Святого Валентина

17/01/2018

Романтичне весілля в день Святого Валентина

14 лютого - всесвітній день всіх закоханих або День Святого Валентина. Це день , коли кохання перемагає всі негаразди які тільки можуть зустрінеться в нашому з вами життя.
У цей день дуже багато пар хочуть укласти свій шлюб, заручившись тим самим підтримкою покровителя любові - Святого Валентина. Дуже символічно, чи не так?


Трохи історії

Романтичне весілля в день Святого Валентина

Мало хто знає, що Святий Валентин, це реальна людина, що жила в III-му столітті н.е. Історія його життя цікава і сумна одночасно.
В ті часи, сама по собі релігія була під афішованою забороною, а Валентин був мандрівним священиком який свято вірив в шлюб і в єднання людських доль на небесах. Він таємно вінчав закоханих, за що і поплатився власним життям, коли слух про його діяння дійшов до тодішнього володаря Клавдія II. Імператор наказав заарештувати і стратити порушника його заборон. Але на цьому романтика в житті Валентина не закінчилася. Вже будучи тюремним в'язнем засудженим до страти, він всією душею покохав прекрасну дівчину на ім'я Юлія. Але знаючи, що бути разом їм не судилося, в день своєї страти він написав їй листа з освідченням у коханні. Текст листа давно загублений, але достеменно відомо, що підписав він свій лист: «Твій Валентин». Можливо саме цей лист і став прототипом сучасних "валентинок", невеликих листівок у формі серця з зізнаннями в коханні.
Валентин був людиною, який навіть в самі «темні» часи для справжнього кохання, не припиняв в нього вірити. Тому, саме ця чудова легенда ось уже багато століть вселяє в серця людей віру в те, що за любов слід боротися до останнього подиху, як це робив Валентин... Хіба це не є вагомим аргументом на користь того, щоб призначити свое вінчання в такий день?

Поради по організації весілля в День Святого Валентина

Романтичне весілля в день Святого Валентина

Сам факт того, що наречений з нареченою вирішили одружитися саме в цей день, накладає на них дуже великий тягар відповідальності. Це як підкорити Еверест, в деякому сенсі.
Таке весілля повинно бути ідеальним, аж надто багато стоїть на кону.
Але саме в момент прийняття рішення по даті, 14 лютого, ви зіткнетеся з першою проблемою. Вона полягає в тому, що у своєму бажанні ви будете не єдині. А це означає, все потрібно планувати і бронювати заздалегідь. Як правило, знакові дати «розбирають» не те, що за місяці, іноді і за рік!
Що стосується створення "належного" настрої, антуражу так би мовити, тут вам на допомогу прийдуть декоративні елементи які символічно можна пов'язати з Днем Святого Валентина. Це букети з червоних троянд і, як би недбало розкидані їх пелюстки - символ пристрасті, шоколад - солодка любов, приглушене світло і багато свічок - символ віри. І, природно, музика. Ніщо напевно не може достукатися до глибин людської душі швидше, ніж прекрасна музика.


Місце проведення

Романтичне весілля в день Святого Валентина

Цілком логічно, що місце проведення теж має бути не зовсім звичайним. Тут важливий особливий підхід не пов'язаний з буденністью. Це може бути прекрасне весілля в саду під відкритим небом, заміський котедж, мансарда будинку з оглядовою панорамою на зоряне небо. Але це можуть бути і інші, ваші варіанти. На користь чого б ви не прийняли рішення, це буде чудово. Тому що саме для вас, обране вами місце буде щось означати. Все інше лише деталі ...


Наречений і наречена

Романтичне весілля в день Святого Валентина

Це найголовніші дійові особи весілля, і з цим ніхто не може посперечатися. За свою історію, наш весільний салон Медовий Місяць, побачив багато молодят. З огляду на наш досвід, можемо сказати, що у кожної нареченої свій особливий підхід до вибору весільної сукні, а у нареченого свій, до вибору весільного костюма. Але ми, як професіонали, завжди дуже переймаємося щодо того, щоб наречені, крім того щоб бути гарнимі в цей день, ще відчували себе комфортно. Одяг не повинен заважати руху. У цей день ви не повинні думати ні про що інше окрім кохання і щастя! Просто хочемо сказати, що коли прийде час танцювати - треба танцювати! Дуже сподіваємося, що наш завуальований посил знайде свого адресата.
Пам'ятайте - цей день свято любові, і всі закохані в ньому головні діючі персонажі. Найбільше благо на світі, кохати і бути коханим!

 

 


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.