Що робити і чого не робити при виборі та купівлі весільного сукні

07/08/2018

Що робити і чого не робити при виборі та купівлі весільного сукні

Ви ж знаєте як це буває? Знайти найкрасивіше весільну сукню у весільному магазині, в оточенні сім'ї та друзів, які дивляться на вас. Важкувато, чи не так? Може це і не правильно, але в одному ми впевнені точно, вибір весільної сукні - не завжди найсолодший процес в передвесільної суєті. Звичайно, ваше сукня буде вище всяких похвал, залишилося тільки її купити. Так ось, що ви повинні робити, щоб зробити процес вибору і покупки якомога більше гладким? Ми зібрали для вас поради, що потрібно і що не потрібно робити в процесі вибору.

Робити: Визначтеся, що ви шукаєте.

Что делать и чего не делать при выборе и покупке свадебного платья.

Насправді важко зрозуміти "чого хоче наречена", особливо, якщо ця наречена - ви. Особливо складно, якщо у вас немає взагалі ніяких відправних точок. Тому непогано було б хоча б приблизно визначитися з тим, що ж вам подобається - які тканини і силуети, перш ніж йти в весільні салони. Ви можете подумати, що там в салоні все і побачите і визначитеся, але повірте, ви будете вражені різноманітністю моделей, які запропонує вам салон і у вас розбіжаться очі. Раптово ви відчуєте, що перебуваєте в море фатину атласу і мережив, і що всі сукні однакові. Це перевантаження.

Тому якщо ви прийдете в салон вже з готовими ідеями і будете міряти те, що пригледіли собі заздалегідь, у вас буде менше шансів розчаруватися і отримати емоційне перевантаження.

 Не робити: Не приводите з собою велику групу підтримки

Что делать и чего не делать при выборе и покупке свадебного платья.

Подумайте, в які салони ви підете. Звичайно, деякі з них мають великі лаунж зони з диванами для гостей, які зможуть сидіти і спостерігати ваше дефіле. Але деякі салони - маленькі бутики, з залом, розрахованим  на двох трьох супроводжуючих. Подумайте про це, коли ви запрошуєте сім'ю або друзів піти з вами. Всупереч поширеній думці, ви не повинні запрошувати на примірку багато народу. І знаєте чому ще? Їхня думка може кардинально не збігатися з вашим. Вони будуть давати вам поради, і ви будете розриватися між своїм хочу і їх смаками. Це ваше весілля. Беріть на примірки тільки того, чиєму смаку ви повністю довіряєте, і чий смак збігається з вашим. Інакше роздратування не уникнути.

Робити: Складіть список суконь і салонів.

Что делать и чего не делать при выборе и покупке свадебного платья.

Це ніколи не буває поганою ідеєю - скласти список майбутніх важливих справ і позначок до них. А вибір весільної сукні - це дуже важлива справа. Випишіть салони, сукні, які вам сподобалися в цих салонах і забезпечите цей список своїми позначками і міркуваннями. Це дуже сильно полегшить вам як візити в ці салони, так і наступний остаточний вибір.

Не робити: Не запрошуйте з собою на примірку тих, з ким вам некомфортно.

Что делать и чего не делать при выборе и покупке свадебного платья.

Ну правда. Ми розуміємо, що ваша тітка Марина може бути ображена тим, що її не запросили на примірку сукні. Але якщо її саркастичні зауваження змушують вас відчувати себе незатишно, не потрібно її кликати на примірки. Не варто затьмарювати вам процес і збивати вас з думки. Неправильні люди на примірці можуть перетворити ваші мрії в кошмар. Тоді як правильні люди, з якими вам комфортно, будуть підтримувати вас і допомагати.

Робити: Підготуйте питання

Что делать и чего не делать при выборе и покупке свадебного платья.

У кожної нареченої є питання про процес покупки сукні. Про терміни, підгонці, вартості, зберіганні, доставці. Чим більше питань ви задаєте, тим більш ясну картину ви отримуєте. І чим ясніше картина, тим менше стресу у вас буде. Складіть список ваших питань. Не розраховуйте тільки на свою пам'ять, поки ви будете в салоні. У вас все думки будуть про сукнях, і ви можете втратити щось важливе. Але якщо у вас в руках буде список, то ви нічого не втратите.

 Не робити: Не піддавайтеся тиску

Что делать и чего не делать при выборе и покупке свадебного платья.

Вам просто потрібно знайти ідеальне для вас сукню, правда? Без домовленостей і тиску. Можливо це легше сказати ніж зробити, але будьте впевнені в своїх бажаннях, і не дозволяйте продавцям нав'язливо підштовхувати вас до покупки моделі, в якій ви не впевнені. Візьміть тайм-аут. Подумайте. Точно так же не дозволяйте вашій групі підтримки підштовхнути ваш вибір в сторону однієї моделі, в той час як вам подобається інша. Іноді тиск виходить від нас самих. Не тисніть на себе, в процесі полювання за прекрасною сукнею. У вас повинна бути ясна голова, коли ви зробите остаточний вибір.

Робити: Поїжте перед приміркою.

Что делать и чего не делать при выборе и покупке свадебного платья.

Це може здатися дурним, але саме так часто і відбувається: наречена в заворушеннях забуває поїсти перед приміркою. Або не їдять, побоюючись що живіт буде трохи товщі, ніж їм потрібно. Так ось, їжа може бути легкою. Не обов'язково їсти три порції картоплі з м'ясом і запивати це пивом. Але ви не повинні бути голодною на примірці. І ще, більшість суконь забезпечені корсетами, які регулюються, тому пів сантиметра вашого обіду ніхто і ніколи не помітить)

Примірки весільної сукні - це ваш шанс відчути себе королевою і підібрати ваш власний унікальний образ. Не дозволяйте зіпсувати собі захоплюючий процес вибору і покупки головного сукні вашому житті.


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.