Весілля в "еко-стил": як організувати правильно?

30/03/2018

Весілля в

На согодняшній день, по всій планети безліч людей активно борються за захист навколишнього середовища. Вони намагаються максимально захистити природу і роблять все, що в їх силах. Тому, саме для таких людей, які мають активну позицію, буде актуальною тема весілля в “Еко-стилі”.

Оформлення весілля в “Еко-стилі”

 

Весілля в еко-стилі: як організувати правильно?

Для весілля в цьому стилі не підійде ресторан, адже наречений разом з нареченою і гостями повинні повністю зануритися в атмосферу гармонії з природою. Тому найкращим варіантом стане проведення весілля на відкритому повітрі. Наприклад в лісі, на чудовій галявині, або в саду, підійде також парк або місцевість біля річки. Якщо весілля буде відбуватися в холодну пору, то можна провести її в якомусь будиночку далеко за містом.

Весілля в еко-стилі: як організувати правильно?

Замість звичного весільного кортежу, можна замовити карету з кіньми. Якщо весілля проходить більш в сучасних тенденціях, тоді можна орендувати велосипеди.
Якщо ви все ж хочете під'їхати на машині, то краще використовувати електромобіль, який не забруднює навколишнє середовище.

Весілля в еко-стилі: як організувати правильно?

Для декору можна використовувати живі квіти, але не зрізані, а зростаючі в горщиках. Також буде доречно використання свічок, стрічок фруктів і ягід. Останні можна розставити так, щоб гості могли пригощатися

Меню

Весілля в еко-стилі: як організувати правильно?

Бенкетні страви на весіллі повинні бути з екологічно чистих, натуральних продуктів. Не можна використовувати хімічні добавки і канцерогени. Не можна використовувати хімічні добавки і канцерогени. Страви можна замовити в спеціальному ресторані, або ж приготувати самостійно. З напоїв доречно буде подати сидр, компот або фреш.

Одяг на весілля

Весілля в еко-стилі: як організувати правильно?

Весільна сукня і костюм нареченого повинні бути виготовлені з натуральних тканин. Не варто надягати звичний смокінг і пишне плаття. Головне, щоб все було просто і природно. Кольори повинні бути максимально наближені до натуральних. Букет нареченої не повинен бути з живих, зрізаних квітів. Краще буде замінити його штучним. Зараз в тренді букет з шовку. Він буде добре виглядати і зберегтися на довгу пам'ять. Аксесуари також повинні бути тільки з натуральних каменів. Відмінно підійдуть: перли, бірюза, топази. Ще можна використовувати керамічні або дерев'яні прикраси.

Важливо відповідально поставитися до організації весілля в еко-стилі. Таке торжество подарує відчуття єднання, гармонії і простоти.

 


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.