Весільні сукні з корсетом

21/06/2018

Весільні сукні з корсетом

Весільна сукня з корсетом має безліч позитивних моментів. Завдяки корсету можна скорегувати фігуру. Мода на такі сукні знову повертає нас в старовинні часи, де кожна дівчина могла відчути себе як мінімум придворною дамою.

Види весільної сукні з корсетом

Весільні сукні з корсетомВесільні сукні з корсетом

Для того щоб виявити всі позитивні і негативні риси суконь з корсетом, ми уважно їх розглянемо. Є три варіанти, весільної сукні що нас цікавлять:

- Корсет пришитий до плаття;
- Окремо спідниця, окремо корсет;
- Сукня з заниженою талією.

 

Сам корсет може або шнуруватися, тобто в ньому передбачені стрічки або інші елементи, за допомогою яких корсет стягується до потрібних розмірів. Або - фіксуватися за допомогою блискавки. Купуючи плаття з іншим варіантом застібки - уважно підбирайте потрібний розмір

Весільні сукні з корсетомВесільні сукні з корсетом

Перший варіант сукні, де корсет пришитий до нього, не облягає фігуру, а просто надає гарний силует. Сукня з такою шнурівкою зазвичай довге, в підлогу. Воно добре буде виглядати на струнких дівчатах.

Наряд, де спідниця і корсет йдуть окремо, може підійти дівчатам, які мають повненьку фігуру. Зверху ваші груди фіксує корсет, а широкі стегна прикриває пишна спідниця. В цьому випадку, спідниця не відтягує корсет вниз.

Весільні сукні з корсетомВесільні сукні з корсетом

Сукня із заниженою талією корсета. Цей варіант підійде тим, у кого немає істотних особливостей в фігурі і не потрібно що-небудь приховувати. Дуже добре виглядає на дівчатах з ідеальною фігурою. Це найбільш популярний фасон такого весільного плаття.

Матеріал для весільної сукні з корсетом

Весільні сукні з корсетомВесільні сукні з корсетом

Чим легше і м'якше буде структура тканини, тим більш плавними лініями струмуватиме поділ сукні. М'які тканини покликані надавати красиві обриси постаті нареченої. У весільному вбранні текстура тканини може бути комбінована. Наприклад, з атласом, шовком, жаккардом і тафтою ідеально поєднується мереживо.

За рахунок мереживного корсета, нареченої, які не можуть похвалитися своїм бюстом, можуть з легкістю підкоригувати цю особливість фігури. Єдина умова, якщо ви обираєте мереживо, то воно повинно бути не одне в ансамблі. Доповнити його допоможуть мереживні рукавички або панчохи, якщо фасон спідниці дозволяє показати вашу ніжку.

Рекомендації по вибору весільної сукні

Весільні сукні з корсетомВесільні сукні з корсетом

1. Якщо у вас немає істотних недоліків у фігурі, то весільне вбрання підбирається відповідно до ваших розмірами.
2. Якщо вам потрібно відкоригувати деякі моменти, то корсет краще обирати на розмір менше.
3. Корсет з одного шнурівкою. В ідеалі стягування корсета здійснюється на 5 максимум 10 сантиметрів. При цьому не повинно виникати будь-якого дискомфорту.
4. Віддаючи перевагу двом шнурівкам (з боків), будьте гранично уважними. Нерівномірний стягування шнурівки з обох сторін може призвести до перекосу всього силуету.
5. Попередньо необхідно потренуватися, щоб ходити в корсеті, приблизно по три години на день.
6. Якщо ви звикли активно проводити свята, то таке вбрання буде вас обмежувати. Весільна сукня з корсетом на увазі плавні, неквапливі рухи

 


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.