Все про букет нареченої

22/05/2018

Все про букет нареченої

Багато людей вважають, що букет для нареченої - це зайва трата грошей, і ним весільним букетом можна знехтувати. Насправді ж це не так. Букет здатний доповнити, прикрасити і внести теплі або ж яскраві і барвисті нотки в образ нареченої, можуть підкреслити або ж навпаки відтінити прекрасне весільну сукню. І, по багатьом звичаям, букет має практично головну роль у святкуванні.

Все про букет нареченої

Кожна квітка має свій так званий образ. Далі будуть описані найпопулярніші квіти, з яких в даний час найчастіше складають букети нареченим.

Троянди

Все про букет нареченої

Символ любові, пристрасті і краси. Троянди зустрічаються частіше інших квітів на весільних урочистостях, так до будь-якого наряду вони додають витонченості та краси. Кольори троянд можуть позначати якесь почуття:
- червоні троянди - любов;
- бордові троянди - закоханість;
- кремові троянди - подяка;
- жовті троянди - турботу;
- чорні троянди - скорбота;
- зелені троянди символізують ревнощі.

Орхідеї

Все про букет нареченої

Квіти мають незвичайну форму, чим і привертають наречених. Можуть мати різні забарвлення, від білого до чорного, тим самим підходять під будь-який наряд. Орхідеї довго тримають початковий вигляд і не в'януть у букеті. Символізують радість і благополуччя.

Хризантеми

Все про букет нареченої

Раніше існував всього один сорт хризантем - жовтий, але з просуванням нашого життя люди навчилися виводити і інші відтінки (всього близько п'яти тисяч сортів!). В Японії хризантема є національним символом. Прекрасно поєднуються як з непомітними квітами, так і з яскравими.

Тюльпани

Все про букет нареченої

Композиції з тюльпанів завжди виглядають ніжно і витончено. Дарують відчуття радості і весни в душі, з легкістю доповюють будь-який образ. Мають значення благополуччя.

 

Гортензія (гідрангея)

Все про букет нареченої

Можуть бути незвичайним фоном або ж самостійним скромним букетом. Добре поєднуються з будь-якими квітами. Позначає цю квітку гордість.

Кали

Все про букет нареченої

Найчастіше ці квіти є головними в композиції, а не «фоновими» через свою витонченність. При правильному догляді довго стоять у вазі, шкода лише, що кали отруйні.

Півонії

Все про букет нареченої

Різноманіття видів півонії дозволяє створити безліч різних букетів. Символізують віднайдене кохання.

Конвалії

Все про букет нареченої

Символізують невинність, чистоту і скромність, ці квіти так само і виглядають, як і їх позначення. Підійдуть для скромного весілля, але і в доповненні з іншими квітами виглядають незвично.
Варто дивитися на букет не тільки по його зовнішньому вигляду, але і враховувати інші фактори. Вага букета - він не повинен бути дуже важким і повинен добре лежати в руці, так як тримати композицію доведеться майже цілий день. Різкі запахи також варто виключити з букета, від них може розболітися голова (також часті випадки алергії, уважно вивчіть свої алергени, інакше весільне торжество може пройти дуже сумно).

Традиції

Все про букет нареченої

Раніше букети для наречених плели люди самі, додавали квіти, що позначають якісь побажання і службовці оберегом. Після церемонії букет засушували. І, за звичаєм, весільний букет перед церемонією повинен подарувати нареченій, якщо наречена прийняла букет, значить, вона згодна на шлюб.
Зараз люди, бажаючи виділитися, намагаються створити унікальні букети, вкласти в них всю свою фантазію і душу. Багато доповнюють свої букети брошками, камінням, листям, бісером, всілякими стрічками і бантами; поєднують, здавалося б, непоєднуване, але все це дозволяє «виділитися з натовпу». Вважається, що наречена в день одруження нікому не повинна віддавати букет, подарований нареченим. Пояснюється це тим, що, віддаючи букет, наречена передає частину свого щастя в чужі руки.
Обряд кидання букета незаміжнім дівчатам - за звичаєм, що зловила букет незабаром повинна буде знайти свого коханого і теж вийти заміж.
Раніше наречений складав вінок для своєї нареченої з польових квітів сам. Вінок повинен був охороняти від несприятливих ситуацій, від пристріту і від псування.

Вибір букета

Все про букет нареченої

Навіть польова квітка при незвичайному оформленні виглядає гарно і ніжно. Тому вибір весільного букета залежить лише від кордонів фантазій і переваг нареченої. Зазвичай дівчата користуються цим принципом: взимку вибирають яскраві, строкаті, помітні композиції, влітку - в пастельних тонах, тобто більш м'які, світлі, плавні.

 

Все про букет нареченої

Для вибору букета найкраще порадитися з флористом. Професіонал допоможе скласти вам потрібний звуковий файл і підібрати її під образ.

 

Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.