Як вибрати ідеальну фату

27/02/2018

Як вибрати ідеальну фату

З давніх часів фата вважалася символом чистоти і жіночності нареченої. Але як же підібрати цей урочистий аксесуар, щоб він ідеально підходив до весільної сукні? Перш за все, потрібно створити образ, якому будуть відповідати ваші аксесуари: якщо це весілля в стилі 30-х, то і сукня, і фата повинні відповідати цьому образу. Якщо ви самі не можете збагнути собі образ, зверніться до фахівця.

Які нюанси потрібно врахувати при виборі фати?

Як вибрати ідеальну фату
Купуючи, сукню ви вже повинні задуматися про фату і підбирати її до сукні відразу, або після покупки сукні. Тоді ви будете знати, доповнить  фата вашу сукню. Проаналізуйте свій наряд і підберіть відповідну фату. Вона ні в якому разі не повинна приховувати красивих частин сукні: декольте, вирізи і т.д. Прикрас на аксесуарі не повинно бути занадто багато, інакше ви будете приділяти всю увага на фату.

Пару підказок з приводу поєднання сукні та фати

Як вибрати ідеальну фату

Якщо весільну сукну виконано в простому стилі, добре буде поєднуватися фата з безліччю прикрас.
Коротенька сукня не підходить до фати, у якій дуже багато декору.
Щоб фата не забирала на себе всю увагу, краще купіть довгу прозору фату.
Фата не повинна домінувати над сукнею.

Як підібрати фату під зачіску?

Як вибрати ідеальну фату
Ще один важливий показник для фати - зачіска нареченої. Для розпущеного волосся добре підійде прозора фата. Також за допомогою гребінця можна прикріпити різні аксесуари до фати. Ще один є важливий фактор при виборі фати - обличчя. Якщо обличчя  у нареченої кругле, фату потрібно підбирати коротку, не довше плечей, волосся потрібно зачесати наверх, таким чином, обличчя буде виглядати меншим. Якщо у вас квадратна форма обличчя, фата повинна бути довга. А якщо трикутна або овальна форма обличчя, вам підйде будь-який варіант.

Як підібрати фату під фігуру?

Як вибрати ідеальну фату

Фата може кардинально змінити вигляд вашої фігури.
Якщо у вас пишна форма тіла, придбайте фату без прикрас. Також якщо ви повненька, фата повинна бути дуже довгою, таким чином, ви будете здаватися стрункішою.
Для худеньких дівчат ідеально підійде фата до середині стегна. Так можна зробити фігуру трохи пишніше.

Різновиди фати

Як вибрати ідеальну фату
Найпоширеніша фата для наречених - до ліктя. Дана модель популярна завдяки своїй практичності, вона ідеально підходить до будь-якої моделі сукні. Якщо ви вирішили зіграти весілля влітку, вам непогано підійде коротка фата, однак будьте обережні, адже фата за розміром ваших плечей зробить ваше обличчя більш пишним і трохи зменшить фігуру. Якщо ви середнього зросту, це не найкращий вибір для вас. Фата «Рум'яна» підходить жінкам з короткою стрижкою. Також непогано підійде дівчатам за 25. Є кілька видів довгих фат, наприклад «Собор» до 3,5 м і «Каплиця» до 2,5 м. Носити таку фату - справа не з легких, зате образ виходить дуже витончений і гармонійний. Другий вид довгої фати - «Вальс», ця фата дістає до підлоги.

Скільки шарів має бути у ідеальної фати?

Як вибрати ідеальну фату

Пишність фати залежить від кількості її шарів. Для різного типу зачісок варто підбирати різні шари.
Стандарт - це два шари. Вона виглядає гарно. Верхній шар використовується для того, щоб приховати обличчя від нареченого до початку церемонії.
Як правило, тришарова фата дістає до підлоги. Так само, як і в двошарової фаті, верхній шар використовується для закриття обличчя від нареченого.
Багатошарова фата дуже пишна і підходить абсолютно для різних типів зачісок.
Іспанська фата має тільки один шар і закріплюється в одній точці.


Дотримуйтесь всі наші поради та підказки, ваше весілля буде дуже гарним  і незабутнім!


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.