Як зробити весілля казковим?

05/07/2018

Як зробити весілля казковим?

"Казкове" - так говорять не про ті весілля, де в гостей тарілки з чистісенького золота. По-справжньому розкішним весілля може зробити десятки дрібниць, які разом організовують неповторний ансамбль, залишать враження гармонії. Адже весілля - це свято, світлий і теплий день, про який ви будете згадувати довгі роки. Мода на мінімалізм і спартанський спосіб життя давно пройшла, але навіть в найнеблагополучніші часи весілля неодмінно прикрашалися.

Як зробити весілля казковим?

Квітами, нарядами, чим завгодно - така традиція, та й просто тяга людини до прекрасного. А що може бути прекрасніше народження нової сім'ї? Прикрасити весілля можна двома способами: найняти дизайнера-розпорядника, який подбає про все в межах відпущеного вами бюджету, або зайнятися цим самостійно, із залученням друзів і рідних.

Як зробити весілля казковим?

Обидва методи успішно поєднуються. Верхньої планки витрат в урочистому одруження вже давно не існує. Завжди знайдеться щось дорожче: ексклюзивне, колекційне або рідкісне. Тому дизайнери змагаються в креативності рішень нескінченно, намагаючись зробити кожне весілля особливим і таким, що запам'ятовується. Щодня з'являються новинки або повертаються ретро-тенденції, але на новий лад.

Як зробити весілля казковим?

Прагнення зробити «не так, як у всіх» часто обходиться молодій сім'ї в кругленьку суму, але це з лишком окупається захопленою реакцією гостей і приємними спогадами. До весільних аксесуарів відноситься безліч предметів самого різного призначення. Від весільної символіки для автомобільного кортежу, до запрошень листівок, які розсилаються гостям.

Як зробити весілля казковим?

Від спеціально розробленої етикетки для головної пляшки шампанського з портретами молодих, до підв'язки, що підтримує панчохи нареченої. І як же можна випустити з уваги сукню нареченої - королеви балу?Безсумнівно, прикраси антуражу дуже важливі. Але основний акцент все ж робиться по справедливості на головних винуватців торжества - молодих. І якщо чоловіка у нас традиційно не прийнято особливо прикрашати, хоча аксесуари чоловічого костюма теж дуже важливі, то центром уваги стає саме наречена. Саме вона повинна притягувати до себе захоплені погляди своїм вбранням, зачіскою, посмішкою і - аксесуарами.Адже що надає образу відчуття гармонії і завершеності? Саме аксесуари. Вони відтіняють красу нареченої, принадність її вбрання, непомітно ставлять акценти, перегукуючись відтінками і півтонами з костюмом нареченого, і виділяють пару серед гостей.

Як зробити весілля казковим?

 Весільні аксесуари допоможуть створити цілісність картини, візуально виділяючи важливе, маскуючи дрібні недоліки, які є завжди, при будь-якому бюджеті самих захмарних висот. Переоцінити їх значення неможливо, а багато з аксесуарів несуть в собі також ритуальне значення, роздивляючись як символи багатства, успіху і радості на довгі роки сімейного життя. Їх дарують, зберігають і успадковують. У Франції у свій час за традицією в сімейної спальні зберігався головний убір нареченої, як символ невинності, яку вона принесла в дар своєму чоловікові. Часи змінюються, змінюються і значення аксесуарів. Незмінним залишається одне - їх незамінність.

Як зробити весілля казковим?

Без цих привабливих дрібниць свято не такий яскравий, спогади приглушеним і радості менше. Побалувати себе чудовими дрібничками, які так приємно підбирати напередодні весілля - це одне з невинних розваг, яке можна собі дозволити, перетворюючи передвесільні клопоти в легке заспокійливе проведення часу. Не відмовляйте собі в задоволенні прикрасити свято весільними аксесуарами, і нехай ваше сімейне життя буде насиченою, довгої, радісної і багатою.

 


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.