Яку сумочку слід обрати нареченій?

26/06/2018

Яку сумочку слід обрати нареченій?

Практично всі жінки всюди беруть із собою сумку, кладуть в неї все, що тільки можна в неї помістити, а багато хто має не одну, а цілий набір сумок всіляких форм, кольорів і розмірів.

Яку сумочку слід обрати нареченій?

Часто це дуже важливий елемент, який допомагає не тільки переносити з собою потрібні предмети, але і додає образу закінченість і відмінно його доповнює.

Яку сумочку слід обрати нареченій?

Сьогодні ми поговоримо про жіночі сумки, які служать весільним аксесуаром. Для створення образу нареченої сумочка не є обов'язковою частиною, але часом буває дуже необхідна.

Яку сумочку слід обрати нареченій?

Купити весільну сукню, яке підійде нареченій дуже важливо, а для того, щоб правильно підібрати весільну сумочку необхідно скористатися кількома рекомендаціями:

- сумочка нареченої не повинна бути великою, як і будь-яка вечірня сумка. Найкраще підійде варіант розміром з клатч;

- сумочка не повинна бути важкою, тому що дівчині належить носити її кілька годин, одні тільки зйомки фотографа займають величезну кількість часу. Потрібно покласти в неї найнеобхідніше помаду, серветки і пудру;

Яку сумочку слід обрати нареченій?

- також сумочка не повинна бути дуже яскравою. Краще вибрати річ в пастельних кольорах з декоративними прикрасами з мережива, оксамиту або замші. Бажано, щоб вона була в тон сукні;

- нареченій буде зручно, якщо сумочка буде триматися у неї на зап'ясті або кріпитися до поясу. Якщо ж у неї не буде букета, відмінно підійде сумка клатч з обробкою з страз, бісеру або мережива;

- сумочка може бути виконана як в формі клатча, так і в формі винтажной сумки гаманця;

- розглядаючи обробку сумочки, варто звернути увагу на те, щоб вона поєднувалася з фактурою, кольором і стилю з сукнею, туфлями, фатою, зачіскою і букетом.

Яку сумочку слід обрати нареченій?

Будьте стильною нареченою!


Вернуться

Похожие новости Лента новостей

Любое копирование информации с сайта без разрешения владельца преследуется украинским и международным законодательством.